Kurzy

Máte chuť začít tančit, ale nevíte, jak hodina probíhá a zda právě orientální tanec Vás osloví? Není nic snazšího, než se přijít podívat na jakoukoli hodinu v rámci probíhajícího kurzu.

Kde všude tančíme?

Praha 9 – Prosek    Praha 4 – Krč    Čelákovice    Brandýs nad Labem – Stará Boleslav    Neratovice   Lysá nad Labem    Mělník    Kolín

Komu doporučujeme tančit?

Tanec je jedna z cest, jak se žena může najít ve svém těle. Taneční kurzy doporučujeme všem ženám, které se chtějí cítit lépe, ženám, které se chtějí odreagovat od stresu, věčným řešitelkám své váhy – „naučme se mít rády“, ženám, které se chtějí rozvíjet po všech stránkách. Dále doporučujeme všem, kteří se chtějí hýbat, tančit a relaxovat jinak než „cvičením ve fitku a aerobikem“, ženám po porodu a všem, které trpí bolestmi zad a které veří v terapeutický účinek tance a hudby.

Proč si vybrat naše kurzy?

Nabízíme kvalitu, příjemné a přátelské prostředí – klademe důraz na profesionální přístup, individuální přístup ke každé tanečnici, milou atmosféru výuky a systém slev.

 Jsem „dřevo“ … co s tím ?

Tanec je vhodný pro všechny typy žen. Každá žena je individualita. Nenechte se odradit. Máme již hodně živých důkazů, že trpělivá žena se roztančila a zkrásněla po několika lekcích tance. U někoho trvá déle, než se uvolní a přijde ten správný zlomový okamžik, kdy vám tanec začne jít přirozeně a bavit vás.

Každá lekce má 75min! Koncepce kurzu vede k pravidelnosti.

NA 1. HODINĚ PRO ZAČÁTEČNÍKY UKÁZKOVÉ VYSTOUPENÍ LEKTORKY DANÉHO KURZU!

Po skončení jarních kurzů bude všem klientkám, které se zúčastní závěrečného vystoupení, předána upomínková listina.

Kontaktujte mě na tel: 605 143 006 nebo na mailu najya@tanecnicejana.cz, budu se na Vás těšit :)

Vystoupení kurzistek