Podzimní kurzy orientálních tanců

Nábor do podzimních kurzů běží na plné obrátky.

silueta tanečniceDny i časy zůstaly nezměněny.

 

Tančíme:

pondělí: v Mělníku, v Kolíně, v Praze Modřanech

úterý: v Neratovicích, v Praze Krči a Letňanech

středa: v Lysé nad Labem, v Čelákovicích, v Praze na Proseku 

čtvrtek: v Brandýse nad Labem/Stará Boleslav

pátek: v Praze na Proseku

neděle: v Čelákovicích

 

Volit můžete mezi různorodými tématy. Od kurzů pro začátečnice, kde se vyučují základní taneční postoj, nejběžnější taneční prvky (pomalá i akcentovaná práce boky, hrudníkem, pažemi, různé třasy atd.), až po různě pokročilé kurzy, které se zaměřují na vylepšení techniky tance a různá témata, například drum solo, orientální fúze s tangem či flamencem a další oblíbené taneční styly.

 

Jedním z našich hlavních cílů je přivést tyto zdravé a zároveň velice naplňující aktivity co nejblíže k vašim domovům. Abyste nemuseli vy daleko za svým kroužkem cestovat.

 

Včasným přihlášením si zajistíte konání vašeho kurzu a též si zajistíte místo (některé kurzy jsou vysoce poptávané, některé jsou méně exponované). 

Pro ty z Vás, které máte nárok na slevu – senior 5%, student 5%, věrnostní (4 po sobě jdoucí kurzy) 10%, je jako vždy podmínkou zaplatit zálohu v předchozím měsíci, tedy v srpnu. 

Přihlásit se můžete s kamarádkou – získáte tak 20% slevu na svůj kurz.

Přihlašte se zde


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/web/virtuals/129509/virtual/www/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 399

Zde můžete napsat svůj komentář.